SPECIJALISTIČKI KURS: UPRAVLJANJE PROJEKTNIM CIKLUSOM (PCM)

Za treću generaciju studenata završne godine Osnovnih akademskih studija Fakulteta za primenjenu ekologiju Futura, u četvrtak 11.10.2018.godine, počela je realizacija Specijalističkog kursa Upravljanje projektnim ciklusom (PCM – Project Cycle Management).

Studenti će kroz tematske blokove, uz koordinaciju predmetnog profesora prof. dr Jelene Milovanović i asistenta MSc Ivane Šekler, u narednih 15 nedelja raditi na razvoju sopstvenih projektnih ideja, usvajajući pravila izrade projektnih aplikacija, implementacije i evaluacije projekata. Formulisane projektne ideje biće predstavljene eksternoj evaluacionoj komisiji, koju će sačinjavati predstavnici državne uprave, međunarodnih organizacija, privrede i civilnog sektora. Tri najbolje ocenjene projektne ideje biće nagrađene stipendijama za master akademske studije FPE Futura, a svi studenti koji uspešno savladaju tehnike upravljanja projektnim ciklusom dobiće sertifikat o završenom specijalističkom kursu.

[st_gallery gallery=“11264,11263,11262″ size=“portfolio-three“ columns=“3″ lightbox=“yes“]