3. BIZNIS KONFERENCIJA „RAZVOJ TRŽIŠTA ENERGETSKE EFIKASNOSTI KROZ NOVE MODELE FINANSIRANJA“- BEES 2015″

U utorak 15.12.2015. u Sava centru, organizovana je 3. Biznis konferencija pod nazivom „Razvoj tržišta energetske efikasnosti kroz nove modele finansiranja – BEES 2015“,  koja se održala pod institucionalnim pokroviteljstvom Ministarstva rudarstva i energetike Republike Srbije.

Konferencija „BEES 2015“ bila je usmerena na podršku unapređenju  energetske efikasnosti u Srbiji, a ima za cilj bržu realizaciju projekata EE i OIE direktnim  povezivanjem potencijalnih poslovnih partnera.

„BEES 2015“ okupila je više od 400 učesnika među kojima su bili predstavnici međunarodnih finansijskih institucija, donosioci odluka ESCO kompanija iz EU i regiona, domaće komercijalne banake, vodeći proizvođači EE i OIE opreme i materijala, domaće industrijske kompanija, kao i predsednici više od 50 lokalnih samouprava iz Srbije.

Na konferenciji su učestvovali i studenti Fakulteta za primenjenu ekologiju Futura.

[st_gallery gallery=“3961,3960″ size=“portfolio-two“ columns=“2″ lightbox=“yes“]