Obeležen Dan voda u RHMZ-u​

Povodom Svetskog dana voda koji se svake godine obeležava 22. marta, Udruženje za tehnologiju vode i sanitarno inženjerstvo i Republička direkcija za vode Agencije za zaštitu životne sredine Republike Srbije, organizovali su skup u Republičkom Hidrometeorološkom zavodu.
Na skupu su govorili direktor Agencije za zaštitu životne sredine Filip Radović, direktor RHMZ-a Jugoslav Nikolić, sekretar za zaštitu životne sredine Grada Beograda Goran Trivan, direktorka Direkcije za vode Nataša Milić i mnogi drugi. Dr Nevena Čule ovom prilikom izložila je rezultate projekta “Revitalizacija Topčiderske reke biološkim sistemima za prečišćavanje zagađenih voda” koji je realizovao Institut za šumarstvo u saradnji sa Fakultetom za primenjenu ekologiju Futura.
Ovom skupu prisustvovali su i studenti treće i četvrte godine Fakulteta za primenjenu ekologiju Futura, kao i prof. dr Jelena Milovanović i asistent Ivana Petrić.