​Studenti II i IV godine Fakulteta Futura u poseti Arboretumu

U sredu 5.4.2017. godine u okviru nastave na predmetu Nauka o životnoj sredini i Zaštita biodiverziteta, studenti IV i II godine osnovnih akademskih studija Fakulteta Futura, posetili su Arboretum Šumarskog fakulteta u Beogradu.

Ova, druga po redu, poseta organizovana je u saradnji sa dr Marinom Vukin sa Šumarskog fakulteta, koja je bila domaćin ove posete i sprovela studente i njihove predavače kroz ovo zaštićeno područje, gde ih je upoznala sa funkcijama ovakvog područja kao i vrstama koje se u njemu nalaze.
Prim. dr Gorana Isailović govorila je studentima o značaju šuma i ovakvih lokaliteta za zdravlje ljudi i očuvanje živote sredine.
Osim studenata, i ovoga puta, gosti posete bili su maturanti srednje Hemijsko-prehrambeno tehnološke škole iz Beograda.

Svi zajedno su nakon obilaska Arboretuma otišli u šetnju do Parka-šume Košutnjak, gde je zajedničkom fotografijom ova poseta završena.