Javna rasprava, u formi okruglog stola, o Planu i programu upravljanja prirodnim resursima i dobrima grada Kraljeva održana je u utorak, 12.11.2019. u prostorijama opštine Kraljeva.
Javnoj raspravi prisustvovali su predstavnici lokalne samouprave, javnih ustanova, nevladinih organizacija i mesnih zajednica.
Nakon prezentacije koju su održali predstavnici Fakulteta za primenjenu ekologiju Futura, profesori Mirjana Bartula, Dušan Mijović i Radomir Mandić, razvila se konstruktivna rasprava koja je izazvala veliku zainteresovanost prisutnih.
Po okončanju javne rasprave predstavnici Fakulteta Futura analiziraće sugestije, predloge i primedbe učesnika i sagledati kapacitet njihovog doprinosa kvalitetu predloženog Plana i programa.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail