Peti interaktivni modul za studente Fakulteta Futura u okviru projekta “VIŠEGRAD za SRBIJU: Premošćavanje nedostataka između obrazovanja i održivog razvoja u praksi”

Peti interaktivni modul u okviru projekta “VIŠEGRAD za SRBIJU: Premošćavanje nedostataka između obrazovanja i održivog razvoja u praksi” održan je 24. aprila 2017. godine. Interaktivni modul za studente Fakulteta Futura, održao je prof. dr Gabor Milics, redovni profesor Fakulteta poljoprivrednih i prehrambenih nauka Széchenyi István Univerziteta iz Mađarske. Predavanje o primeni GIS-a, metodama prikupljanja podataka, merenjima i značaju aplikacija ovog tipa, primeni u zaštiti životne sredine i poljoprivrednoj praksi, bilo je namenjeno studentima završnih godina osnovnih studija koji slušaju predmete Nauka o životnoj sredini i Životna sredina i održivi razvoj.