Održan peti interaktivni modul u okviru II godine projekta “VIŠEGRAD za SRBIJU: Premošćavanje nedostataka između obrazovanja i održivog razvoja u praksi”

U sredu, 10.5.2017. godine, na Fakultetu za primenjenu ekologiju Futura, prof. dr Eva Čudlinova, vanredni profesor Ekonomskog fakulteta Univerziteta Južne Boemije u Češkoj, održala je peti interaktivni modul za studente završnih godina Fakulteta Futura.

Studenti su imali priliku da učestvuju u radionici koja je imala fokus na odnosu ekonomije i ekologije, značaju razvijanja ekonomsko-ekološkog načina razmišljanja, kao i ekonomskim vrednostima ekološki značajnih lokaliteta.

Ovaj intereaktivni modul je poslednji u školskoj 2016/2017. godini, u okviru II godine projekta “VIŠEGRAD za SRBIJU: Premošćavanje nedostataka između obrazovanja i održivog razvoja u praksi”, nakon koga će studenti, učesnici projekta, otići na stručnu ekskurziju u Varšavu.