POZIV ZA STUDENTE: Ekološki kamp “Sačuvajmo Dunav” od 16. do 25. jula 2017. godine

PRIJAVITE SE ZA UČEŠĆE NA JUBILARNOM DESETOM EKO KAMPU NA VELIKOM RATNOM OSTRVU!

Ministarstvo poljoprivrede i zaštite životne sredine – Republička direkcija za vode, u saradnji sa opštinom Zemun, Gradom Beogradom, JKP „Zelenilo Beograd“, Fakultetom za primenjenu ekologiju „Futura“, GIZ – Nemačkom organizacijom za međunarodnu saradnju, Institutom za hemiju, tehnologiju i metalurgiju, Fakultetom organizacionih nauka, Coca Cola sistemom, Mladim istraživačima Srbije i WWF, organizuju deseti studentski eko kamp „Sačuvajmo Dunav“ na Velikom ratnom ostrvu, od 16-25. jula 2017.godine.

Pravo učešća imaju studenti svih državnih i privatnih fakulteta univerziteta u Srbiji.
Organizacioni odbor eko kampa „Sačuvajmo Dunav“ će kroz pažljivo pripremljen postupak izabrati 25 studenata koji će imati priliku da učestvuju u eko kampu.

Rok za prijavljivanje studenata je do 30. juna 2017. godine.

Potrebno je da se prilože sledeća dokumenta: biografija na srpskom jeziku i motivaciono pismo na srpskom jeziku. Ovde možete pronaći više detalja o kampu, tačnije sveobuhvatnu Informaciju za studente.

Popunjavanje prijave i slanje dokumenata obaviti OVDE.